صنایع غذایی زیدار با رعایت استانداردهای جهانی در تولید محصولات، ضامن حفظ محیط زیست و کیفیت بالای محصولات است

صنایع غذایی زیدار

تولید کننده انواع روغن زیتون ارگانیک ، زیتون ، چای ، برنج و محصولات ارگانی

اُرگـانیـک

محصول ارگانیک به محصولی گفته می‌شود که اولاً منشأ آن کاملاً طبیعی باشد. ثانیاً در فرایند تولید آن از هیچ گونه ماده شیمیایی یا فرآیندی که باعث تغییر در ماهیت طبیعی مواد تشکیل دهنده می‌شود، استفاده نشده باشد.

تصفیه شده

این نوع روغن زیتون به گونه‌ای فرآوری می شود که بی‌بو است و درجه حرارت بیشتری را نسبت به روغن زیتون بکر تحمل می‌کند. در نتیجه می‌توان گفت که روغن زیتون تصفیه‌شده برای پخت‌وپز مناسب است. این روغن به دلیل تصفیه شدن، بو و مزه تندی ندارد و برای کسانی که به بو و مزه روغن زیتون بکر علاقه‌ای ندارند مناسب است.

بکر

این روغن با روش‌های مکانیکی یا فیزیکی استخراج شده و بعد از مراحل شستشو و بدون هیچ‌گونه عملیات فرآوری، از دانه زیتون روغن‌گیری می‌شود.

فرابکر

روغن زیتون فرابکر یا فوق بکر، روغن زیتونی تصفیه نشده است و با کیفیت ترین نوع روغن زیتون می باشد. روش استخراج روغن زیتون فرا بکر به گونه ای است که طعم واقعی زیتون احساس می شود، و ویتامین ها و مواد معدنی موجود در زیتون در این روغن به فراوانی موجود است.

شرکت صنایع غذایی زیدار

روش ساده برای جایگزینی اسیدهای چرب مفید امگا ۳ ، باعث کاهش التهاب در بدن و بهبود وضعیت کلسترول خون و در نهایت با بهبود سلامت قلب و عروق و افزایش کارایی آن میشود.

مراحل رشد با سیستم طبیعی هماهنگ بوده و از مواد شیمیایی در آن استفاده نشده و فقط با مواد طبیعی مانند کمپوست گیاهی تقویت می‌شود، رشد می‌کنند.

هیچکدام از محصولات زیدار دارای نگهدارنده نبوده و حفظ سلامتی مصرف کننده شعار اصلی این شرکت می باشد.

روغن زیتون «بکر» روغنی است که حرارت ندیده به روش‌های مکانیکی حاصل می‌شود

این نوع روغن زیتون به گونه‌ای فرآوری می شود که بی‌بو است و درجه حرارت بیشتری را نسبت به روغن زیتون بکر تحمل می‌کند

هیچکدام از محصولات زیدار دارای نگهدارنده نبوده و حفظ سلامتی مصرف کننده شعار اصلی این شرکت می باشد.

اخبـار و مقالات شرکت صنایع غذایی زیدار