روغن زیتون

چگونه رغون زیتون درد بدن را ساکت میکند

چگونه رغون زیتون درد بدن را ساکت میکند

 

وقتی درد مفاصل رخ می دهد ، می تواند بر کل زندگی شما تأثیر بگذارد. این درد آنقدر مختل کننده است که ممکن است شما را مجبور به استفاده از قرص های مسکن کند.اما نمک و روغن زیتون را با هم مخلوط کنید و با درد مفاصل خداحافظی کنید!

اگر بتوانید التهاب خود را کاهش دهید ، درد شما نیز کم می شود . همچنین مفاصل شما محکم تر احساس می شود و راحت تر حرکت می کند.

رژیم غذایی پر از میوه ، سبزیجات و آب زیادی می تواند شما را به سمت کاهش طبیعی التهاب نزدیک کند ، اما ممکن است که همیشه به اندازه کافی موثر نباشد.

 

روغن زیتون بیش از روغنهای گیاهی توصیه می شود زیرا به جای آنکه با مواد شیمیایی تهیه  شود ، به طور طبیعی استخراج می شود.

این میزان در گروهی از آنتی اکسیدان ها به نام پلی فنول وجود دارد ، که مطالعات نشان می دهد قادر به کند شدن پیری سلول های شما هستند. بنابراین ، شرایط مزمن که باعث درد مفاصل مانند آرتروز می شوند ، مدت زمان بیشتری بیشتر می کشد تا روی

سلول ها تأثیر بگذارد و  شما احساس درد کنید.

روغن زیتون به طور مستقیم از طریق ترکیبی بنام اولئوکانتال به التهاب حمله می کند. اولئوکانتال قادر به جلوگیری از فعال شدن آنزیم های مسئول التهاب است. این مکانیسم همان مکانی است که توسط ایبوپروفن برای کاهش التهاب استفاده می شود.

 

*فروش اینترنتی روغن زیتون تصفیه شده 1/5 لیتری*

فواید نمک و روغن زیتون در گردن درد و زانو درد

حتما می دانید که روغن زیتون یکی از نسخه های طب سنتی و بسیار قدیمی است که برای تسکین دردهای بدن به خصوص دردهای استخوانی است که در همه جای دنیا از آن استفاده می شود.

اگر دردهای بدن با شدت بالایی همراه هستند بهترین راه برای استفاده از یک نسخه ی خانگی و گیاهی ترکیب روغن زیتون و نمک است.

اکثر دردها در زمانیکه شما در حال انجام دادن کارهای روزمره خود هستید تاثیر خود را میگذارند و در بعضی از کارها موجب ایجاد محدودیت می شوند و شما را از انجام آن ها باز می دارند.

 

خب پس چگونه از این دردها خلاص شویم؟

اگر شما یکی از افرادی هستید که از گردن درد و زانو درد های شدید و طاقت فرسا رنج می برید و در جستجوی بهترین راه برای خلاص شدن از آنها هستید، می توانید از مخلوط نمک و روغن زیتون در درمان آن استفاده کنید.

ممکن است که شما از مسکن ها خسته شده باشید و پس از مدت کوتاهی استفاده از مسکن ها دوباره دچار این درد ها شوید.

اگر شما دنبال راهی هستید که برای مدت طولانی درد های شما را تسکین دهد، نمک و روغن زیتون می تواند اولین و بهترین روش در درمان دردهای شما باشد.

 

استفاده از روغن زیتون و نمک برای تسکین درد ها

 

تسکین دردهای استخوانی با روغن زیتون و نمک

آنچه نیاز دارید:

1. نمک : نمک یک منبع غنی از مواد معدنی مانند پتاسیم و منیزیم است و در کاهش استرس و سطح کلسیم در بدن کمک میکند. پس می توان در نتیجه گفت که نمک در تقویت استخوان ها و در کاهش درد ها موثر می باشد.

2. روغن زیتون : روغن زیتون از سوی دیگر شامل یک ترکیب خاص می باشد که از التهاب جلوگیری می کند و به کاهش درد ها کمک می کند.

 

چگونه رغون زیتون درد بدن را ساکت میکند

 

روش آماده سازی :

 

10 قاشق غذا خوری از نمکی که کیفیت بالایی دارد

12-15 قاشق چای خوری از روغن زیتون

این دو مواد تشکیل دهنده را در یک ظرف شیشه ای بریزید و سپس درب ظرف را ببندید. ظرف را به مدت دو روز در دمای طبیعی نگه دارید. پس از دو روز این مخلوط آماده استفاده است.

 

دستور العمل استفاده :

یک بار صبح، هنگامی که از خواب بیدار می شوید کمی از آن را در قسمت های آسیب دیده بریزید و به آرامی آنرا به مدت 2-3 دقیقه بر روی پوست بمالید.

پس از مالش قسمت های درد گرفته، آنجا را با یک حوله نرم تمیز کنید. در طی 10 الی 15 روزه شما تغییرات را در قسمت های بدن خود مشاهده خواهید کرد و از دردهای طاقت فرسا خلاص می شوید.

 

*فروش اینترنتی روغن زیتون تصفیه شده 1/5 لیتری*

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *